Szkolny Piknik Rodzinny

         Szkolny Piknik Rodzinny 2015 za nami !

W czwartek 18 czerwca odbył się Szkolny Piknik Rodzinny. Organizatorem pikniku jest Świetlica Szkolna. W programie przewidziano występy artystyczne oraz wiele atrakcji dla dzieci. Piosenką „A ja wolę moją mamę” rozpoczęło kółko wokalne, następnie dzieci z klas III zaprezentowały swój program słowno-muzyczny skierowany do wszystkich mam i tatusiów, wystąpiły grupy taneczne trenujące w naszej szkole w ramach zajęć z projektu „Szkoła inspiracji” oraz dzieci z zajęć  ”Śpiewam po angielsku” również z projektu.

Nie brakowało atrakcji ruchowych, kolejka do trampoliny ciągle rosła. Dla tych najaktywniejszych przewidziano konkursy i konkurencje sportowe (dla dzieci i rodziców), które odbywały się na jednej połowie boiska szkolnego. Drugą połowę zajęły artystyczne dusze głodne konkursów plastycznych (malowanie kredą i inne).

Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy (tygrysy, pieski, mumie, hello kity, serduszkowe tatuaże) oraz skręcane balony (kwiatek, żyrafa, piesek, kotek, łabędź, szable i miecze).

Na koniec przewidziano również zabawy z chustą Klanza dla najmłodszych, które poprowadziły dwie panie „Piratki”.

Pogoda udała się, humory dopisywały zatem piknik zaliczamy do udanych.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom za ufundowanie nagród w konkursach, za przekazanie fantów oraz rodzicom za pomoc przy organizacji pikniku.

Podziękowania przesyłamy do:

- Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Rymanowie

- Starostwa Powiatowego w Krośnie

- Sklepu ABC Krystyna Filar

- Świetlicy Socjoterapeutycznej w Krośnie

- wszystkich rodziców, którzy pomagali w zdobyciu sponsorów, pomagali przy organizacji pikniku,
w przywiezieniu i rozłożeniu trampoliny, sprzedaży fantów, sprzedaży w sklepiku.

Zebrane pieniążki, w kwocie  620,93 , decyzją dzieci, zostaną przeznaczone na zakup klocków MEGA WAFLI do świetlicy Szkolnej.

Do zobaczenia w przyszłym roku!