38-422 Krościenko Wyżne,  ul. Szkolna 34,  tel./fax. 0134315019,  e-mail:

Dodaj do ulubionych  | Ustaw jako startowa

INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW - COVID-19


Szanowni Rodzice i Uczniowie!
Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji i Nauki w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19., od 18 stycznia 2021 r. do 31 stycznia 2021 r. zajęcia w zakresie oddziałów przedszkolnych, klas I-III będą odbywać się w trybie stacjonarnym na terenie szkoły. Natomiast zajęcia w klasach IV-VIII z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (zdalnie).

Wyciąg z procedur funkcjonowania szkoły podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym od 1 września 2020 r. dotyczących uczniów i rodziców - (pobierz pdf)

Wyciąg z procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia wirusem COVID- 19 na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym - (pobierz pdf)

Wytyczne dla uczniów i rodziców oddziałów przedszkolnych i klas I-III Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym - (pobierz pdf)

Deklaracja rodzica - (pobierz pdf)

Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych - (pobierz pdf)

Dyrekcja
Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym


statystyka Nasz kanał na YouTube Nasz profil na Facebooku
©PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w Krościenku Wyżnym.  Wszelkie prawa zastrzeżone.                          admin Administrator strony