38-422 Krościenko Wyżne,  ul. Szkolna 34,  tel./fax. 0134315019,  e-mail:

Dodaj do ulubionych  | Ustaw jako startowa

INFORMACJA DLA RODZICÓW (zajęcia opiekuńczo - wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III)

Szanowni Państwo!

Od 25 maja br. istnieje możliwość za zgodą rodziców, prowadzenia bezpośrednich zajęć opiekuńczo - wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym w bezpośrednim kontakcie z osobą prowadzącą. Umożliwienie zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych w klasach I-III szkoły podstawowej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych rodziców, którzy chcieliby wrócić do pracy.
Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III będą odbywać się na wniosek rodzica przesłany drogą elektroniczną na adres mailowy: pspkw@wp.pl lub złożony osobiście w sekretariacie szkoły, stosując się do reżimu sanitarnego obowiązującego na terenie jednostki oświatowej.
Wniosek należy złożyć co najmniej dwa dni wcześniej przed planowanym terminem rozpoczęcia zajęć. Jest to podyktowane względami organizacyjnymi.

Wniosek do Dyrektora szkoły o wznowienie zajęć opiekuńczo - wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych (plik .pdf lub .doc):

  • pobierz wniosek - plik pdf
  • pobierz wniosek - plik doc

Prosimy o zapoznanie się z:

a) wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, GIS i MEN dla rodziców...   czytaj>>>

b) procedurami bezpieczeństwa dla rodziców w okresie zagrożenia epidemiologicznego COVID-19 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym...    czytaj>>>

c) procedurami na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem COVID - 19 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym...   czytaj>>>

Proszę również stosować się do informacji dotyczące zasad bezpieczeństwa podczas pobytu dziecka w szkole przekazywanych na bieżąco przez Ministerstwa Zdrowia i Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego:

  MEN: https://www.gov.pl/web/edukacja
  MZ: https://www.gov.pl/web/zdrowie
  GIS: https://gis.gov.pl/

Decyzję o zasadności posłania dziecka do szkoły podejmuje rodzic. Nadal będzie realizowane nauczanie zdalne.

statystyka Nasz kanał na YouTube Nasz profil na Facebooku
©PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w Krościenku Wyżnym.  Wszelkie prawa zastrzeżone.                          admin Administrator strony